Zwrot podatkuFormularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Agencja Pracy Perfekt, śląska agencja zatrudnienia w chwili obecnej poszukuje przez niemieckiego pośrednika zatrudnienia, firmę GERPOL Consulting UG ( haftungsbeschränkt ), Germaniapromenade 21, 12347 Berlin, zarejestrowanego w sądzie: Amtsgericht Berlin Charlottenburg pod numerem HR B 148579 osób do pracy stałej w niemieckiej stadninie koni. Obecnie niemiecki pośrednik zatrudnienia poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik w stadninie koni

Miejsce pracy: zachodnia i północna część Niemiec

Zakres obowiązków na danym stanowisku pracy:

  • karmienie koni,
  • czyszczenie boksów koni,
  • wyprowadzanie koni na łąkę,
  • drobne prace remontowe.

Niemiecki pracodawca stawia następujące wymagania:

  • doświadczenie w pracy w stadninach koni,
  • wiek od 25 do 55 lat,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego, która pozwoli na porozumienie się z niemieckim pracodawcą oraz na zrozumienie wydawanych poleceń służbowych,
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kategorii T.

Niemiecki pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich, która umożliwia skorzystanie z niemieckiego ubezpieczenia, a także z systemu świadczeń socjalnych, w tym zasiłków rodzinnych na dzieci (Kindergeld),
  • wynagrodzenie w wysokości od 800 do 1000 EUR na rękę,
  • darmowe zakwaterowanie.

Pośrednik od podanej oferty pracy pobiera prowizję w wysokości 1200 EUR, którą można opłacić w czterech ratach po 300 EUR miesięcznie, jednakże nie wcześniej niż dopiero po zawarciu umowy z niemieckim pracodawcą. Cała prowizja potrącana jest bezpośrednio z wynagrodzenia na podstawie rachunków, które są wystawiane przez pośrednika i które można odliczyć w koszty uzyskania przychodu z podstawy opodatkowania w rocznym rozliczeniu podatkowym z urzędem skarbowym w Niemczech.

Dodatkowe dane kontaktowe:

  • adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
  • tel. kontaktowy: 0049 157 840 490 67 - możliwość rozmowy w języku polskim z pracownikami biura od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.