Kelnerka/pracownik do sieci restauracji fastfood

Zwrot podatkuFormularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

GOLDENHAND, polska agencja zatrudnienia wpisana do rejestru pod numerem 8572 aktualnie pilnie poszukuje dla swojego Klienta, będącego międzynarodową siecią restauracji Kandydatów, którzy są zainteresowanych podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy, Coesfeld (70km od Dortmundu)
Możliwość rozpoczęcia pracy: od zaraz, start nawet od 22.04.2013r.

Zadania pracownika polegać będą na:

  • obsłudze gości restauracji typu fastfood,
  • przygotowywaniu oraz wydawaniu posiłków
  • utrzymywaniu czystości wewnątrz restauracji, czyli pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, naczyń oraz narzędzi.
  • Wymagania stawiane pracownikom:
  • konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • entuzjazm i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • posiadanie umiejętności pracy w zespole,
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na okres minimum roku.

Niemiecki pracodawca oferuje:

  • stabilną i legalną pracę w międzynarodowej sieci restauracji,
  • zatrudnienie na warunkach niemieckich – w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie w kwocie ok. 1300 euro brutto na miesiąc,
  • dofinansowanie do wyżywienia – codzienna dieta 4,5 euro na zakup posiłku w restauracji oraz bezpłatne napoje,
  • zapewnienie płatnego zakwaterowania w postaci pokoju jednoosobowego – w korzystnej cenie,
  • dodatkowe wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych,
  • atrakcyjny system premiowy w czasie świąt i urlopów,
  • pracę w międzynarodowym, wielokulturowym środowisku,
  • możliwość udoskonalenia swoich zdolności językowych.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o wysłanie swojego CV w języku niemieckim na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

W aplikacji należy dopisać poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997r. ; tekst jednolity: Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.