Zwrot podatkuFormularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Jedna z niemieckich firm, która działa w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej jest właśnie w trakcie poszukiwania i przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych z osobami, które chciałyby podjąć się zatrudnienia w Niemczech na stanowisku, oznaczonym jako:

Laminator

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska pracy, na którym zatrudniona zostanie nowa osoba:

  • wykonywanie laminatów wentylacji rurociągowej
  • wykonywanie dodatkowych zadań zlecanych przez niemieckiego pracodawcę

Wymagania jakie stawia niemiecki pracodawca wobec osoby, która chciałaby ubiegać się o angaż na wyżej wymienionym stanowisku pracy:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny!
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku potwierdzone odpowiednimi dokumentami
  • umiejętność pracy w zespole, a także pod presją czasu
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mobilność i brak przeciwwskazań do podróży firmowych (praca w różnych częściach Niemiec)
  • doświadczenie i umiejętność pracy z materiałami tworzywami warstwowymi, wzmacnianymi włóknem szklanym
  • znajomość praktyczna i teoretyczne z rurociągów GFK i pojemników

Pracodawca w Niemczech może zaoferować nowym pracownikom następujące warunki:

  • umowa o pracę na warunkach niemieckich bez określonego czasu jej zakończenia
  • bardzo wysokie wynagrodzenie oraz dodatki motywacyjne i premiowe
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • dodatki płacowe na opłacenie zakwaterowania w Niemczech
  • płatny urlop oraz płatne nadgodziny
  • świadczenia urlopowe i świąteczne - po przepracowaniu 6 miesięcy
  • dodatkowe świadczenia finansowe dla osób znających komunikatywnie język niemiecki
  • odprowadzane składki zdrowotne oraz na ubezpieczenie społeczne
  • inne dodatkowe korzyści, które przewidział pracodawca

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz niemieckim na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Prosimy o zamieszczenie w życiorysie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Pracodawca zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.