Stolarz / Szkutnik - Giebelstadt, Bawaria

Zwrot podatkuFormularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Agencja pracy East Servise, zajmująca się doborem personelu dla firm, a także pracą tymczasową i wysyłaniem pracowników do pracy za granicą, poszukuje obecnie kandydatów, którzy chcieli by rozpocząć karierę zawodową w Niemczech na stanowisku:

Stolarz / Szkutnik

miejsce pracy: Giebelstadt, Bawaria

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie elementów drewnianych do zabudowy łodzi i jachtów
  • montaż elementów drewnianych
  • prace wykończeniowe

Wymagania wobec kandydatów:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym - wymóg konieczny!
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (co najmniej 3 lata)
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • rzetelność, sumienność i staranność
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • opłacane składki ubezpieczeniowe i zdrowotne
  • wysokie wynagrodzenie - 10,22 EUR/h brutto
  • dieta pracownicza: 40 EUR na zakwaterowanie

Wszystkie osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie swojego CV na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. w tytule maila wpisując: SSK/G/2012.

Dodatkowo prosimy o zamieszczenie w życiorysie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub dzwoniąc pod numer telefonu: 0048 533 829 666.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.