Monter instalacji sanitarnych/Ślusarz – Hamburg

Zwrot podatkuFormularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

AMP Center jest polską agencją pośrednictwa pracy, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6660. W chwili obecnej, dla swojego Klienta – niemieckiego pracodawcy poszukuje kandydatów do objęcia pracy na stanowisku:

Monter instalacji sanitarnych /Ślusarz

Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg
Ilość wolnych miejsc pracy: 5 etatów
Rodzaj umowy: umowa o pracę na niemieckich warunkach
Planowany termin rozpoczęcia pracy: od zaraz lub od nowego roku

Opis stanowiska pracy:

  • realizacja powierzonych zadań,
  • obsługa maszyn i narzędzi w zakresie obróbki metali,
  • wykonywanie rysunków technicznych,
  • wyjazdy na montaże,
  • montaż części metalowych,
  • spawanie metodą MIG/MAG.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
  • prawo jazdy i posiadanie własnego samochodu,
  • doświadczenie zawodowe jako ślusarz, monter rurociągu lub mechanik przemysłowy,
  • minimum 3 letnie doświadczenie w obsłudze maszyn,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • zdolność pracy na wysokości,
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność,
  • dokładność,
  • odpowiedzialność.

Niemiecki pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę na pełen etat na czas nieokreślony,
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach + możliwość korzystania z niemieckich świadczeń i ubezpieczeń,
  • możliwość zakwaterowania,
  • wynagrodzenie zgodnie ze zbiorowym układem pracy iGZ-/DGB, w tym 24 dni płatnego urlopu rocznego.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o wysłanie swojego CV na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. w tytule wiadomości wpisując „Monter instalacji sanitarnych”.

W ciągu 7 dni pracownik AMP Center skontaktuje się z kandydatami w celu przeprowadzenia dalszej procedury rekrutacji. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej będzie weryfikowana znajomość języka niemieckiego.