Pomocnik produkcyjny – Niemcy, Bawaria

Zwrot podatkuFormularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Biuro Zeitmann rekrutujące pracowników do pracy za granicą obecnie poszukuje pracowników do pracy na terenie Niemiec. Biuro dla swojego klienta dużego zakładu produkcyjnego z branży klimatyzacji oraz wentylacji zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pomocnik produkcyjny

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria

Obowiązki stawiane pracownikowi produkcyjnemu:

  • wykonywanie prace pomocniczych przy produkowaniu wentylacji i klimatyzacji,
  • kontrolowanie jakości elementów,
  • pakowanie produktów, załadunek towarów oraz przygotowywanie do wysyłki,
  • po przyuczeniu: obsługa maszyn produkcyjnych.

Wymagania względem poszukiwanych osób do pracy:

  • wymogiem koniecznym jest co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • mile widziane jest wcześniejsze doświadczenie w pracach produkcyjnych, zwłaszcza przy produkcji wentylacji i klimatyzacji,
  • osoby z własnym samochodem są rozpatrywane w pierwszej kolejności.

Niemiecki pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach – początkowo pierwsza umowa zostanie podpisana na sześć miesięcy z możliwością jej przedłużenia,
  • pracę w systemie trójzmianowym ,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ubezpieczenie oraz gwarancje odprowadzania składek,
  • zakwaterowanie (zapewnione przez pracodawcę).

Osoby, które są zainteresowane powyższą ofertą pracy (i spełniają wymagania w niej zawarte) proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 12 357 69 44 lub o przesłanie drogą elektroniczną swojego CV ze zdjęciem (mile widziane jest CV sporządzone w języku niemieckim)

na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. z dopiskiem Produkcja/Bawaria. W CV prosimy zawrzeć klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych. Biuro Zeitmann informuje, że w sprawie powyższej oferty pracy skontaktuje się wyłącznie z wybranymi kandydatami.