Zwrot podatkuFormularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Agencja pracy tymczasowej "Koncepcja", która od wielu lat z powodzeniem rekrutuje osoby do pracy poza granicami Polski, poszukuje dla jednego z niemieckich pracodawców, z którym współpracuje już długi okres czasu, pracowników na stanowisko:

Malarz

Wymagania wobec kandydata:

  • Warunek konieczny! komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Podczas rozmowy wstępnej weryfikowana będzie poprawność porozumiewania się w języku niemieckim
  • doświadczenie kilkuletnie w zawodzie
  • własny samochód oraz prawo jazdy
  • umiejętność pracy w grupie
  • skrupulatność i rzetelność

Obowiązki pracownicze na wyżej wymienionym stanowisku:

  • prace wstępne, tj. ścieranie, gruntowanie i szpachlowanie
  • malowanie wnętrz i ścian fasadowych
  • tapetowanie pomieszczeń

Dodatkowymi atutami dla kandydata będą umiejętności:

  • kładzenia izolacji cieplnych
  • montaż płyt kartonowo-gipsowych
  • umiejętność kładzenia podłóg: PVC, parkiet, linoleum, laminat oraz wykładzina dywanowa

Pracodawca oferuje:

  • zarobki na poziomie 2000 EUR / miesiąc brutto
  • 600 EUR / miesiąc netto tzw. rozłąkowego
  • opłacone wszystkie składki
  • umowę o pracę
  • płatny urlop
  • zakwaterowanie (odpłatne)

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie CV w dwóch wersjach językowych (tj. polskim i niemieckim), w którym należy zawrzeć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych oraz kopii dokumentów takich jak świadectwa ukończenia szkoły, dyplomów, świadectw pracy i innych, na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. w temacie wpisując "MALARZ TW".

Więcej informacji o ofercie pracy można uzyskać bezpośrednio w biurze agencji lub pod wybranymi numerami telefonów:
Agencja Pracy Koncepcja
Wrocław ul. Podwale 62 pok. 01
Tel. 0048 (71) 3438073
Kom. 0048 790 592 719