Zwrot podatkuFormularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

mundialPiłkarze niemieckiej reprezentacji budują własny imponujący ośrodek wczasowo-rekreacyjny na mistrzostwa świata w Brazylii 2014. Trener Loew twierdzi, że to może im zapewnić sukces!

W czasie zbliżających się mistrzostw świata w piłce nożnej w Brazylii, Niemcy mieszkać będą w specjalnie zaprojektowanym na ten cel ośrodku. Powód? Zaraz po losowaniu grup do turnieju finałowego oraz poznania terminów i miejsca spotkań, trener niemieckiej reprezentacji Joachim Loew (Löw) odwiedził ośrodki proponowane przez tegorocznych gospodarzy i FIFA w Brazylii, uznając, że żaden z nich nie spełnił jego oczekiwań.

Decyzją szkoleniowca Niemców, który nie znalazł kwatery uwzględniającej wszelkie udogodnienia jakich wymagał trener było podjęcie decyzji o wybudowaniu specjalnego ośrodka, dofinansowanego w dużej części przez sponsorów niemieckiego związku piłkarskiego (DFB) oraz znaną firmę z Monachium.

„Musieliśmy uwzględnić przy wyborze ośrodka wszystkie możliwe elementy, bo często najdrobniejsze niuanse decydują, czy drużyna odpada w fazie grupowej, czy dociera do finału” - uzasadnia swoją decyzję trener Loew. Szkoleniowiec w przeciwieństwie do rządu zrobi wszystko, aby zapewnić swoim piłkarzom sukces.

Chcesz wiedzieć jak wygląda relacja między niemiecką piłką a rządem? - koniecznie przeczytaj artykuł: Bundesliga kontra podatki.

Ten projekt wart jest kilka milionów euro!
Na razie w budowie, ale już w marcu 2014  w miejscowości Santo Andra w prowincji Bahia na 15 000 metrów kwadratowych ma powstać składające się z 14 dwupiętrowych budynków osiedle. Do dyspozycji niemieckich zawodników oraz sztabu szkoleniowo-medycznego i reszty ekipy pomocniczej będzie łącznie 65 pomieszczeń. W odległości kilometra od ośrodka będzie znajdować się boisko, na którym podopieczni Joachima Loewa będą mogli trenować. Na mecze grupowe, które rozgrywać będą się w Salvadorze, Fortalezie i Recife, aż po finał w Rio de Janeiro, Niemcy będą udawać się samolotem, gdyż od lotniska będzie dzielić ich tylko 15km! Na bramie wjazdowej do "Camp Bahia" (tak oficjalnie będzie się nazywało to osiedle) już pojawiły się flagi – niemiecka i brazylijska. Ponadto zostaną umieszczone tam trzy gwiazdki, które symbolizować będą tytuły mistrza świata w piłce nożnej.

Nigdy wcześniej uczestnicy mundialu nie wykraczali poza standardowe rozwiązania oferowane przez FIFA, stąd decyzja niemieckiej reprezentacji jest ewenementem na skalę światową, gdyż dotychczas piłkarze korzystali tylko i wyłącznie z już gotowych hoteli. Czy ośrodek w Santo Andra pozwoli Niemcom wygrać mundial 2014? Poczekamy, zobaczymy :)

  • Działania: